You need to be a private user, in order to see the details about this project.

I forgot my password!

Request Password

Sadece Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şifre Talepleri Değerlendirilecektir. Lütfen Kurumsal Mail adresinizi Kullandığınızdan Emin Olunuz.

HAKKIMIZDA

Paylaşım ve tartışmanın esas olduğu network çağında, yeni medyanın, kullanıcı tabanlı olmasının yanında kitleleri ve insanları bir araya getirmesi ve aralarındaki etkileşimi artırması önem taşımaktadır. Herkesin birbirine bağlı olduğu bu çağda pazarlamanın anlamı ve önemi giderek derinleşmektedir. İşte bu dinamik ortam içinde birçok işletme, tüm pazara tek bir pazarlama karması ile hitap eden kitlesel pazarlamadan uzaklaşmakta ve hedef pazarlamaya yönelmektedir.

PEAKDATA;
bu ağ içinde hedef pazar tayini, pazarı bölümlere ayırma, bunlardan bir ya da birkaçını seçerek her bölüme uygun ürün geliştirme ve uygun pazarlama karması oluşturma amacıyla temel pazarlama faaliyetlerine yön vermek isteyen markalar için hizmet vermektedir. Çağın yöntem ve araçlarını kullanarak pazarlama stratejinize yön verip, sonuç almanızı ve pazarlama amaçlarınıza ulaşmanızı sağlamak için çalışmaktadır. Mevcut sektöre ait analizleri ve ihtiyaçlarınızı Sosyal Medya Semantik Metrikleri ile birleştirerek; sosyal CRM ve e-ticaret dahil tüm Sosyal Stratejilerinize yön vermenizi kolay kılacak yetkinlik, analiz ve proje geliştirmesi de dahil olmak üzere markanızın network danışmanlığı için çalışmaktadır.